Přeskočit na hlavní obsah

Galerie montáží

Takto nenápadně vypadá drtič zbytků jídla při pohledu do dřezu.Montáž drtiče v gastro provozu
 

Tady je už pohled pod dřez. Drtič odpadu může být podle typu docela otesánek. EcoMaster Deluxe EVO3.

Dobře namontovaný drtič odpadu by měl co nejméně překážet. To platí i pro odpadní potrubí a použití sifonů, které šetří místo.

Drtič odpadu EcoMaster Heavy Duty Plus.

EcoMaster Heavy Duty Plus. Pohled zepředu.

EcoMaster Heavy Duty Plus. Šedá hadice je od přepadu dřezu. Je zbytečně dlouhá, drží se v ní špinavá voda, která začne časem zapáchat. Hadice musí být co nejkratší.


Vzácný nález! Drtič odpadu české výroby TWEENY DELUXE ze 70. let. Byly určeny hlavně na vývoz na Západ. Přebytky se montovaly do určených bytů. Spolehlivě sloužil až do ledna 2020.

Český drtič jsme nahradili mnohem subtilnějším drtičem EcoMaster Standard EVO3. Velmi spolehlivý drtič pro domácnost.

Kuchyňský dřez před montáží drtiče odpadu. Většina moderních dřezů má průměr odpadního otvoru 90mm, což je jediná podmínka k namontování drtiče.

EcoMaster Standard EVO3 namontovaný ve dřezu. Ovládání pneumatickým spínačem na ploše dřezu.


Celkový pohled na dřez a drtič odpadu EcoMaster Standard EVO 3.

Pohled pod granitový dvojdřez s jedním sifonem.

Propojení odpadů dvojdřezu. Každý dřez má nyní svůj sifon. EcoMaster Standard EVO 3.

Detailní pohled na propojení dvou sifonů pod dřezem. Drtič odpadu
EcoMaster Standard EVO3.

Pohled pod dvojdřez s drtičem zbytků jídla.
EcoMasterStandard EVO 3.Drtič odpadu Teka dosloužil. Zbytečně složité zapojení zabírá cenné místo pod dřezem.


Drtič odpadu EcoMaster Standard EVO 3.


Kovové hrdlo drtiče EcoMaster EVO 3. Montáž začíná.

Pohled do dřezu Franke s drtičem odpadu EcoMaster Standard EVO 3. Pneumatické tlačítko na ploše dřezu pro pohodlné ovládání drtiče.

EcoMaster Standard EVO 3 namontovaný ve dřezu Franke.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Srovnání drtičů potravinového odpadu aneb který drtič je pro vás nejlepší?

  InSinkErator, Bone Crusher, EcoMaster, Franke, Waiste Maid a některé další. Tyto značky jsou běžně k prodeji na českém trhu. Liší se kromě konstrukce a velikosti také cenovkou. A jako v jiných oblastech života platí, že vysoká cena automaticky neznamená vyšší kvalitu.  Na netu najdete spoustu článků, které se zabývají hodnocením drtičů, pisatelé se v nich ovšem mnohdy opakují, a tak jsou si nakonec všechny články docela podobné. Někdy to vypadá, že snad doma ani drtič odpadu nemají.  Něco o mně Následující hodnocení vychází převážně z mých osobních zkušeností, které jsem nasbíral v domácnostech a restauracích u zákazníků v ČR. Za 6 let působení ve firmě Welt servis s.r.o. (a další roky, kdy se touto činností dále zabývám) jsem namontoval v domácnostech stovky drtičů a další stovky jsem jich rozebral a opravil, poté, co nám je zákazníci poslali poštou. V ČR je jen několik lidí, kteří drtiče odpadu znají do takových detailů a kteří je dokáží víceméně poslepu rozebrat a opět poskládat.

Problematika zpracování organických odpadů

Potravinové odpady představují cca 10 - 20% domácího odpadu a jsou velmi problematickou součástí odpadu. Každý krok zpracování potravinového odpadu je rizikový z hlediska sanitárního, ohrožení zdraví občanů a životního prostředí. Zpracování v kompostárnách se jeví jako nejvíce přátelské k životnímu prostředí, k tomuto se však váže komplexní logistika, jako speciální nádoby pro sběr odpadu, svoz speciálními nákladními vozy, kompostárny, zpracování odpadu a použití výsledného produktu při rekultivacích. Další možností je spalování ve speciálních spalovnách, které při procesu produkují energii, vzhledem k vysokému obsahu vody v potravinových odpadech je však nutno dodat k dokonalému spálení více energie, než se ze spalování získá. V ČR se potravinový odpad obvykle sváží na skládky s ostatním směsným odpadem, kde se samovolně rozkládá, přičemž se do atmosféry uvolňuje metan, skleníkový plyn. Zajisté znáte ten charakteristický zápach skládky, to je bioplyn neboli metan. Předpoklad při správ

Požadavek na montáž drtiče odpadu v domácnosti - formulář

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně drtičů odpadu, kuchyňských baterií a dřezů, neváhejte a zavolejte nebo napište na níže uvedené kontakty. Případně vyplňte formulář níže, kde si můžete objednat montáž drtiče odpadu a vybrat drtič podle Vašich preferencí. Všechny drtiče držíme skladem u dodavatele. Drtič Vám přivezu v den montáže, o nic jiného se již tedy nemusíte starat, nemusíte jej objednávat zvlášť.  Při objednání drtiče odpadu včetně montáže v domácnosti ušetříte za DPH, kdy účtujeme 15% namísto 21%. V případě nejasností volejte: 737 991 923 nebo pište na email: valka@imperamaxima.cz