Přeskočit na hlavní obsah

Proč se považuji za odborníka na drtiče odpadu

Na montážích v Praze


Jmenuji se Martin Válka a drtiče kuchyňských odpadů montuji, opravuji a prodávám od roku 2013. Začínal jsem ve firmě Welt Servis s.r.o. Ostrava. Za tu dobu jsem namontoval stovky drtičů odpadu v domácnostech, restauracích, školních jídelnách a domovech seniorů po celé České Republice. Setkal jsem se snad se všemi značkami a typy drtičů. Většinu z nich jsem rozebral do šroubku a poskládal je zpět do funkční podoby. Většinu drtičů dokážu rozebrat a složit zpět se zavázanýma očima. 

 

Rozebraný drtič odpadu

Ve firmě Welt Servis s.r.o jsem byl zaměstnán do roku 2019. Poté, co jsme se v dobrém rozešli, v oblasti drtičů odpadu dále spolupracujeme. Pro Welt Servis s.r.o. nadále zajišťuji montáže drtičů, poradenství a servis po celé ČR. Spolupracuji také s firmou Bond Marketing s.r.o. ze Slavkova u Brna, kterým také zajišťuji servis a montáže po celé ČR. 

S montážemi a servisem drtičů odpadu souvisí také montáže kuchyňských dřezů a kuchyňských vodovodních baterií. Specializuji se na dřezy Reginox z Holandska a keramické dřezy Luisina z Francie. Po domluvě vám dodám a namontuji v podstatě jakýkoliv dřez dostupný na českém trhu  a zajistím i dřez na českém trhu nedostupný :-)

 

Dřezy a baterie Reginox
 

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně drtičů odpadu, kuchyňských baterií a dřezů, neváhejte a zavolejte nebo napište na níže uvedené kontakty.

Telefon: 737 991 923

email: valka@imperamaxima.cz


Populární příspěvky z tohoto blogu

Srovnání drtičů potravinového odpadu aneb který drtič je pro vás nejlepší?

  InSinkErator, Bone Crusher, EcoMaster, Franke, Waiste Maid a některé další. Tyto značky jsou běžně k prodeji na českém trhu. Liší se kromě konstrukce a velikosti také cenovkou. A jako v jiných oblastech života platí, že vysoká cena automaticky neznamená vyšší kvalitu.  Na netu najdete spoustu článků, které se zabývají hodnocením drtičů, pisatelé se v nich ovšem mnohdy opakují, a tak jsou si nakonec všechny články docela podobné. Někdy to vypadá, že snad doma ani drtič odpadu nemají.  Něco o mně Následující hodnocení vychází převážně z mých osobních zkušeností, které jsem nasbíral v domácnostech a restauracích u zákazníků v ČR. Za 6 let působení ve firmě Welt servis s.r.o. (a další roky, kdy se touto činností dále zabývám) jsem namontoval v domácnostech stovky drtičů a další stovky jsem jich rozebral a opravil, poté, co nám je zákazníci poslali poštou. V ČR je jen několik lidí, kteří drtiče odpadu znají do takových detailů a kteří je dokáží víceméně poslepu rozebrat a opět poskládat.

Problematika zpracování organických odpadů

Potravinové odpady představují cca 10 - 20% domácího odpadu a jsou velmi problematickou součástí odpadu. Každý krok zpracování potravinového odpadu je rizikový z hlediska sanitárního, ohrožení zdraví občanů a životního prostředí. Zpracování v kompostárnách se jeví jako nejvíce přátelské k životnímu prostředí, k tomuto se však váže komplexní logistika, jako speciální nádoby pro sběr odpadu, svoz speciálními nákladními vozy, kompostárny, zpracování odpadu a použití výsledného produktu při rekultivacích. Další možností je spalování ve speciálních spalovnách, které při procesu produkují energii, vzhledem k vysokému obsahu vody v potravinových odpadech je však nutno dodat k dokonalému spálení více energie, než se ze spalování získá. V ČR se potravinový odpad obvykle sváží na skládky s ostatním směsným odpadem, kde se samovolně rozkládá, přičemž se do atmosféry uvolňuje metan, skleníkový plyn. Zajisté znáte ten charakteristický zápach skládky, to je bioplyn neboli metan. Předpoklad při správ

Požadavek na montáž drtiče odpadu v domácnosti - formulář

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně drtičů odpadu, kuchyňských baterií a dřezů, neváhejte a zavolejte nebo napište na níže uvedené kontakty. Případně vyplňte formulář níže, kde si můžete objednat montáž drtiče odpadu a vybrat drtič podle Vašich preferencí. Všechny drtiče držíme skladem u dodavatele. Drtič Vám přivezu v den montáže, o nic jiného se již tedy nemusíte starat, nemusíte jej objednávat zvlášť.  Při objednání drtiče odpadu včetně montáže v domácnosti ušetříte za DPH, kdy účtujeme 15% namísto 21%. V případě nejasností volejte: 737 991 923 nebo pište na email: valka@imperamaxima.cz