Proč se považuji za odborníka na drtiče odpadu

Na montážích v Praze


Jmenuji se Martin Válka a drtiče kuchyňských odpadů montuji, opravuji a prodávám od roku 2013. Začínal jsem ve firmě Welt Servis s.r.o. Ostrava. Za tu dobu jsem namontoval stovky drtičů odpadu v domácnostech, restauracích, školních jídelnách a domovech seniorů po celé České Republice. Setkal jsem se snad se všemi značkami a typy drtičů. Většinu z nich jsem rozebral do šroubku a poskládal je zpět do funkční podoby. Většinu drtičů dokážu rozebrat a složit zpět se zavázanýma očima. 

 

Rozebraný drtič odpadu

Ve firmě Welt Servis s.r.o jsem byl zaměstnán do roku 2019. Poté, co jsme se v dobrém rozešli, v oblasti drtičů odpadu dále spolupracujeme. Pro Welt Servis s.r.o. nadále zajišťuji montáže drtičů, poradenství a servis po celé ČR. Spolupracuji také s firmou Bond Marketing s.r.o. ze Slavkova u Brna, kterým také zajišťuji servis a montáže po celé ČR. 

S montážemi a servisem drtičů odpadu souvisí také montáže kuchyňských dřezů a kuchyňských vodovodních baterií. Specializuji se na dřezy Reginox z Holandska a keramické dřezy Luisina z Francie. Po domluvě vám dodám a namontuji v podstatě jakýkoliv dřez dostupný na českém trhu  a zajistím i dřez na českém trhu nedostupný :-)

 

Dřezy a baterie Reginox
 

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně drtičů odpadu, kuchyňských baterií a dřezů, neváhejte a zavolejte nebo napište na níže uvedené kontakty.

Telefon: 737 991 923

email: valka@imperamaxima.cz


Populární příspěvky z tohoto blogu

Srovnání drtičů potravinového odpadu aneb který drtič je pro vás nejlepší?

Požadavek na montáž drtiče odpadu v domácnosti - formulář