Přeskočit na hlavní obsah

Proč se považuji za odborníka na drtiče odpadu

Na montážích v Praze


Jmenuji se Martin Válka a drtiče kuchyňských odpadů montuji, opravuji a prodávám od roku 2013. Začínal jsem ve firmě Welt Servis s.r.o. Ostrava. Za tu dobu jsem namontoval stovky drtičů odpadu v domácnostech, restauracích, školních jídelnách a domovech seniorů po celé České Republice. Setkal jsem se snad se všemi značkami a typy drtičů. Většinu z nich jsem rozebral do šroubku a poskládal je zpět do funkční podoby. Většinu drtičů dokážu rozebrat a složit zpět se zavázanýma očima. 

 

Rozebraný drtič odpadu

Ve firmě Welt Servis s.r.o jsem byl zaměstnán do roku 2019. Poté, co jsme se v dobrém rozešli, v oblasti drtičů odpadu dále spolupracujeme. Pro Welt Servis s.r.o. nadále zajišťuji montáže drtičů, poradenství a servis po celé ČR. Spolupracuji také s firmou Bond Marketing s.r.o. ze Slavkova u Brna, kterým také zajišťuji servis a montáže po celé ČR. 

S montážemi a servisem drtičů odpadu souvisí také montáže kuchyňských dřezů a kuchyňských vodovodních baterií. Specializuji se na dřezy Reginox z Holandska a keramické dřezy Luisina z Francie. Po domluvě vám dodám a namontuji v podstatě jakýkoliv dřez dostupný na českém trhu  a zajistím i dřez na českém trhu nedostupný :-)

 

Dřezy a baterie Reginox
 

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně drtičů odpadu, kuchyňských baterií a dřezů, neváhejte a zavolejte nebo napište na níže uvedené kontakty.

Telefon: 737 991 923

email: valka@imperamaxima.cz


Populární příspěvky z tohoto blogu

Srovnání drtičů potravinového odpadu aneb který drtič je pro vás nejlepší?

  InSinkErator, Bone Crusher, EcoMaster, Franke, Waiste Maid a některé další. Tyto značky jsou běžně k prodeji na českém trhu. Liší se kromě konstrukce a velikosti také cenovkou. A jako v jiných oblastech života platí, že vysoká cena automaticky neznamená vyšší kvalitu.  Na netu najdete spoustu článků, které se zabývají hodnocením drtičů, pisatelé se v nich ovšem mnohdy opakují, a tak jsou si nakonec všechny články docela podobné. Někdy to vypadá, že snad doma ani drtič odpadu nemají.  Něco o mně Následující hodnocení vychází převážně z mých osobních zkušeností, které jsem nasbíral v domácnostech a restauracích u zákazníků v ČR. Za 6 let působení ve firmě Welt servis s.r.o. (a další roky, kdy se touto činností dále zabývám) jsem namontoval v domácnostech stovky drtičů a další stovky jsem jich rozebral a opravil, poté, co nám je zákazníci poslali poštou. V ČR je jen několik lidí, kteří drtiče odpadu znají do takových detailů a kteří je dokáží víceméně poslepu rozebrat a opět poskládat.

Požadavek na montáž drtiče odpadu v domácnosti - formulář

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně drtičů odpadu, kuchyňských baterií a dřezů, neváhejte a zavolejte nebo napište na níže uvedené kontakty. Případně vyplňte formulář níže, kde si můžete objednat montáž drtiče odpadu a vybrat drtič podle Vašich preferencí. Všechny drtiče držíme skladem u dodavatele. Drtič Vám přivezu v den montáže, o nic jiného se již tedy nemusíte starat, nemusíte jej objednávat zvlášť.  Při objednání drtiče odpadu včetně montáže v domácnosti ušetříte za DPH, kdy účtujeme 15% namísto 21%. V případě nejasností volejte: 737 991 923 nebo pište na email: valka@imperamaxima.cz

Problematika zpracování organických odpadů

Potravinové odpady představují cca 10 - 20% domácího odpadu a jsou velmi problematickou součástí odpadu. Každý krok zpracování potravinového odpadu je rizikový z hlediska sanitárního, ohrožení zdraví občanů a životního prostředí. Zpracování v kompostárnách se jeví jako nejvíce přátelské k životnímu prostředí, k tomuto se však váže komplexní logistika, jako speciální nádoby pro sběr odpadu, svoz speciálními nákladními vozy, kompostárny, zpracování odpadu a použití výsledného produktu při rekultivacích. Další možností je spalování ve speciálních spalovnách, které při procesu produkují energii, vzhledem k vysokému obsahu vody v potravinových odpadech je však nutno dodat k dokonalému spálení více energie, než se ze spalování získá. V ČR se potravinový odpad obvykle sváží na skládky s ostatním směsným odpadem, kde se samovolně rozkládá, přičemž se do atmosféry uvolňuje metan, skleníkový plyn. Zajisté znáte ten charakteristický zápach skládky, to je bioplyn neboli metan. Předpoklad při správ